Kurumsal Kimlik Çalışmaları ve Logo Tasarımı

Bir şirketin özelliklerini görsel olarak yansıtan logolar, markaların ve ürünlerin rakiplerden ayırt edilmesini sağlıyor. Logonun tarihi ticaretin ilk yıllarına kadar gidiyor. Geçmiş dönemlerde ürünler üzerindeki işaretlemelerden ibaret olan logolar, günümüz dünyasında kurumsal kimliğin bir parçası olarak kabul ediliyor. Logo tasarımları, bir markanın zihinlerde yer etmesine olanak tanıyor. Böylece bir şirketin müşterilerine verdiği en temel mesaj olan logoların profesyonel bir şekilde dizayn edilmesi önem taşıyor.

 

Logo tasarım firmaları İstanbul için en kreatif alternatiflerden biri olan Magnetic İstanbul, logo tasarımları ve marka yenileme çalışmaları ile diğer markalardan ayrışmanızı sağlıyor. Magnetic İstanbul, rakiplerinizden farklı ve akılda kalıcı bir marka kimliği oluşturmak için marka logo tasarımı sürecinde şirketinizle işbirliği içinde çalışıyor.

 

En Etkili Logo Tasarımları

 

Görselliğin insan zihnini etkileme gücü dikkate alındığında; logo tasarımları, şirketinizi dış dünyaya anlatan en önemli araçlardan biri oluyor. Bu nedenle logo tasarımları kurumsal kimlik çalışmalarının bileşenleri arasında yer alıyor ve şirketlerin faaliyet gösterdikleri pazarda kimliklerini yansıtmalarını sağlıyor. Kurumsal kimliğinizin görsel ifadesi olan logo tasarımlarının ayırt edilebilir olması gerekiyor.

 

 

Magnetic İstanbul, ayırt edilebilir olmanız için marka logo tasarımı ve kurumsal kimlik oluşturma sürecinde hedef kitlenizi mercek altına alıyor, pazardaki rakiplerinizi analiz ediyor ve alanınızda sizi rakiplerden farklılaştıran şirket değerlerinizi tanımlıyor. Magnetic İstanbul gereksinimlerinize uygun olarak marka geliştirme konusunda deneyimli ve uzman ekibiyle hem yeni başlayan şirketiniz hem mevcut markanız için etkili logo tasarımları sunuyor. Siz de sıfırdan “akılda kalıcı” marka hayalinizi gerçekleştirmek ya da mevcut markanızı yeniden konumlandırmak için Magnetic İstanbul uzmanlığından faydalanabilirsiniz.

 

Magnetic İstanbul Logo Tasarımları ile Akılda Kalın

 

Teknoloji ve artan rekabet, şirketlerin rakiplerinden ayrışma konusunda daha kreatif adımlar atmasını gerekli kılıyor. Hedef kitle için görsel bir mesaj olan logo tasarımları farklı ve akılda kalıcı olduğunda öne çıkmanıza destek oluyor. Bunun için logonuzun; renkleriyle, metinleriyle ve çizgileriyle şirketinizi ve markanızı anlatması gerekiyor. Bu süreçte şirket ve logo tasarım şirketi arasında güçlü bir iletişimin olması gerekiyor.

 

 

Magnetic İstanbul, logo tasarımı sürecinde şirketinizle omuz omuza çalışıyor ve kuruluş amacınıza ve hedeflerinize uygun bir marka kimliği oluşturmak ve marka kimliğinizi yansıtan bir logo tasarlamak için sizi özel yapan tüm değerleri ayrıntılı bir şekilde analiz ediyor. Marka logo tasarımı çalışmalarında şirketinizi tanımaya odaklanan, hedeflerinizi en doğru şekilde analiz eden ve hedeflerinize uygun stratejiler geliştiren Magnetic İstanbul şirketinizin için görsel, metinsel ve estetik ayrıntılarla zenginleştirilmiş farklı ve akılda kalıcı logo tasarımları sunuyor.

 

Kurumsal kimliğinize özel logo tasarımları için Magnetic İstanbul çalışmalarını inceleyebilirsiniz:

 

https://www.magnetic-istanbul.com/

https://www.magnetic-istanbul.com/logo-tasarimi-kurumsal-kimlik

 

 

Bir Cevap Yazın

  1. Kurumsal Kimlik Çalışmaları ve Logo Tasarımı için yorumda bulun

    Kurumsal Kimlik Çalışmaları ve Logo Tasarımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kurumsal Kimlik Çalışmaları ve Logo Tasarımı için ilk yorumu yapabilirsin.