BTC Kabul Eden Büyük Şirketler

Bitcoin, özellikle yatırımcılar arasında yıllar içinde bir popülarite patlaması kazandı. Ancak hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olarak faaliyet gösteren ve BTC ödemelerini kabul eden çok sayıda işletme var. Aslında, şu anda dünya çapında bitcoin kabul eden şirket sayısı 15.000’den fazla. Bu yazıda, BTC’nizi harcamak istediğinizde göz önünde bulundurmaya değer bazı harika işletmeleri dahil ettik.

Microsoft

Microsoft, teknolojik yeniliğin ön saflarında yer alan lider bir teknoloji şirketidir. Teknoloji devi, bitcoin’i kabul eden ilk şirketlerden biri. Aslında Microsoft, 2014’ten beri BTC ödemelerini kabul ediyor. Windows, Xbox Music, Windows Phone, Xbox Video Mağazaları ve Xbox Oyunlarından uygulamalar ve oyunlar dahil olmak üzere Microsoft’tan dijital ürün ve hizmetler satın alabilirsiniz.

Etsy

Etsy, eski ürünler, el yapımı ürünler, el sanatları malzemeleri, giysiler, mobilyalar, sanat eserleri ve daha fazlasını satan bir e-ticaret sitesidir. 2005 yılında kuruldu ve o zamandan beri 46.35 milyondan fazla kullanıcıyı kendine çekti. Şu anda Etsy’de bitcoin kabul eden 1000’den fazla satıcı bulacaksınız. Bu nedenle, benzersiz öğeler arayan herkes için harika bir site.

BTC Kabul Eden Büyük Şirketler

Shopify

Bu, serbest çalışanların ve işletmelerin kendi çevrimiçi mağazalarını oluşturmalarına yardımcı olan ünlü bir e-ticaret sitesidir. Ayrıca perakende satış noktası sistemleri ile tanınır. Platform 170’den fazla ülkede, 500.000 işletmede kullanılıyor ve 1 milyondan fazla kullanıcısı var. Shopify, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin dahil olmak üzere 300’den fazla kripto para birimini destekler. Platform, Coinabase Commerce, GoCoin ve BitPay gibi çeşitli dijital ödeme işlemcileriyle ortaklık kurdu.

Twitch

Twitch, en sevdiğiniz içerik oluşturucuların canlı yayınlarını bağlayabileceğiniz ve izleyebileceğiniz en iyi video canlı yayın platformudur. Öncelikle bugün oyuncular için geliştirilmiş olsa da, spor, seyahat, müzik ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı alanlardan içerik oluşturucular bulabilirsiniz. Platformda 140 milyondan fazla kullanıcı var ve benzer düşünen insanlarla etkileşim kurmanın ve en sevdiğiniz içerik oluşturucuları desteklemenin iyi bir yolu. BTC ve Bitcoin Cash ile ödeme yapabilirsiniz.

Şu anda hükümetlerin bitcoin ile ilgili farklı politikaları var; bazıları kripto borsalarını yasaklarken diğerleri bitcoin ve blockchain teknolojilerini destekler. Bu nedenle, bitcoin’i kabul eden büyük ve küçük işletmelerin sayısı, kripto para birimleriyle ilgili hükümet düzenlemelerine de bağlı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

  1. BTC Kabul Eden Büyük Şirketler için yorumda bulun

    BTC Kabul Eden Büyük Şirketler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BTC Kabul Eden Büyük Şirketler için ilk yorumu yapabilirsin.