Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartlarının aidatları nedeniyle sorun yaşayan tüketiciler, direkt olarak aidat olmadan veya herhangi bir aidat gerektirmeyen almak istemektedirler. Bu konuda araştırmalar sonuçsuz kaldıysa ve aidat gerektirmeyen bir kredi kartı istiyorsanız, bu içeriğin tam size göre olduğunu söylemek isteriz. İşte aidat istemeden kredi kartı veren bankalar…

Aidatsız Kredi Kartı

Akbank- Axess Free Kart

Aidatı olmadan veren bankalar listemizde ilk sırada Akbank yer alıyor. Akbank’ın Axess Free Kart’ı, aidat olmadan kredi kartı sunarken, aynı zamanda chip para ve ekstra olarak Axess kampanyalarında da faydalanmanıza yardımcı oluyor. Bu kart sayesinde hem alışveriş yapıyor hem de puan kazanabiliyorsunuz. Nakit avans özelliği de sunan bu kart, yaptığınız alışveriş işlemlerinde peşin olarak çekim yapsanız bile sizlere sonradan taksit imkanı sunmaktadır.

Garanti Bankası- Bonus Flexi

konusunda aidat ile uğraşmayacağınız bir diğer banka ise Garanti Bankası. Bonus Flexi adlı kredi kartı ile Garanti Bankası’ndan hiç aidat olmadan kredi kartı alabilirsiniz. Bonus kampanyaları, taksit seçenekleri, alışveriş yaptıkça bonus kazanma, nakit avans ile ihtiyaç anında para çekebilme, ekstre atlatarak borcu bir dönem sonraya erteleyebilme ve hesabınızda para olmaması durumunda kredi kartı ile havale veya EFT yapabilme, Bonus Flexi’nin özellikleri arasında yer almaktadır.

Yapı Kredi- World Eko Kart

Yapı Kredi Bankası, kredi kartlarıyla tanınmakta olan ve reklamlarda da sürekli olarak karşılaştığımız bir banka. Bu bankanın da herhangi bir aidatı olmayan kredi kartı ürünü bulunmakta ve bu kredi kartının adı World Eko Kart olarak bilinmektedir. World Eko Kart, alışverişlerde World puan kazanmanıza yardımcı olurken, alışveriş sonrası taksit, ekstra olarak anlaşmalı World kampanyaları ve nakit avans seçenekleriyle sizlere yardımcı olmaktadır. World Eko Kart’ın, iyi bir aidatsız kredi kartı olduğunu söylemek mümkündür.

İş Bankası- Maximum Aidatsız Kart

Kredi kartı konusunda yine çok tercih edilen bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası, Maximum Aidatsız Kart ile tüketicilerinin karşısına çıkmaktadır. Maximum Aidatsız Kart, alışveriş yaptıkça sizlere Maxipuan sağlarken, özel kampanyalardan yararlanmanıza, taksitle alışveriş yapabilmenize, peşin çekimleri sonradan erteleyebilmenize veya taksitlendirmenize ve son olarak nakit avans özelliklerinden yararlanmanıza yardımcı olmaktadır. Bu nedenle Maximum Aidatsız Kart’ın da tercih edilebilecek kredi kartlarından olduğunu söylemek mümkündür. Bu bankaların diğer kredi kartı ürünleri de bulunmaktadır ancak, bu ürünlerde aidat uygulamalarının olduğunu ve sadece bu ürünlerde olmadığı görülmektedir.

Bir Cevap Yazın

  1. Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu için yorumda bulun

    Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu için ilk yorumu yapabilirsin.