Freelance Çalışanların Müşteri Bulabilecekleri Web Siteleri

Son zamanlarda oldukça popüler bir boyuta ulaşan, masa başı işlerde çalışan kişilerin bile özendiği ve yerinde olmak istediği freelancerlerin hangi şekilde ve nasıl koşullarda çalıştığını mı merak ediyorsunuz? Ya da en büyük hayalleriniz arasında tüm gününüzü bir çileye dönüştüren işinizden bir an önce ayrılmak ve bir freelancer olmak mı yer alıyor?

Freelancer olarak çalışmak istemenize rağmen müşteri bulamayacağınızdan korkuyor ve bu yolda adım atmaktan çekiniyorsanız; freelance çalışanların müşteri bulabilecekleri web sitelerine değinmek istediğimiz bu yazımızı okuyabilir; kafanızdaki soru işaretlerine az da olsa yanıt bulabilirsiniz.

İşte; freelance çalışanların kolaylıkla müşteri bulabilecekleri web siteleri listemiz:

  • Bionluk

Grafik/tasarım, internet reklamcılığı, metin yazarlığı, yazılım/teknoloji vb. pek çok kategoride hizmet sunan freelancerler ile potansiyel müşterilerini bir araya getiren Bionluk; freelancerlerin üye olduğu en önemli siteler listesinde ilk sırada bulunuyor.

Üstelik siteye oldukça kolay bir şekilde üye olabiliyorsunuz. Siteye üye olmak için yapmanız gereken tek şey; sizden istenilen başvuru formunu doldurmak ve işinizi yansıtan en az birkaç adet portfolyo örneği ile siteye üyelik başvurusunda bulunmak!

Ardından iş örneğiniz site yetkilileri tarafından beğenildiği takdirde siteye kısa bir süre içerisinde üye olabiliyorsunuz.

  • Armut.com

Temizlik, tadilat, nakliyat, tamir, organizasyon vb. pek çok dalda hizmet veren bireyler ile müşterilerin aynı platformda iletişim kurabilmelerine olanak tanıyan Armut.com; freelancerlerin iş bulabilecekleri siteler listemizin ikinci sırasında yer alıyor.

2011 yılından bu yana hizmet vermeyi sürdüren sitenin aynı zamanda Altın Örümcek web ödülü başta olmak üzere aldığı pek çok ödül de bulunuyor.

200.000 freelancerin üye olduğu siteye sizler de üye olarak; binlerce müşteriye ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

  • Uzmankirala.com

52.000’in üzerinde üyesi bulunan UzmanKirala.com; potansiyel freelancer müşterilerinin site üzerinde teklif açmaları ve tekliflere gelen başvurular arasından uygun olanı değerlendirmeleri mantığı ile çalışan bir site konsepti ile hareket ediyor.

Aynı zamanda müşteriler; site üzerindeki uzmanların profillerine görüntüleyerek de kendilerine hitap eden freelancerlere dakikalar içerisinde ulaşabiliyor.

Bu adrese başvurarak; sitede uzman niteliğinde hizmet verebilir; kendi yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

  • İçerik Bulutu

Yalnızca metin yazarları ile içerik ihtiyacı olanları bir araya getiren İçerik Bulutu; metin ve reklam yazarlarının buluştuğu, Türkiye’nin en büyük içerik platformu olarak hizmet veriyor.

Mesleki kariyerinize başarılı bir yazar olarak devam etmek istiyorsanız; İçerik Bulutu’na üye olabilir; Türkiye’nin en kaliteli alışveriş sitelerinin reklam tanıtım yazılarını sizler hazırlayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Freelance Çalışanların Müşteri Bulabilecekleri Web Siteleri için yorumda bulun

    Freelance Çalışanların Müşteri Bulabilecekleri Web Siteleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Freelance Çalışanların Müşteri Bulabilecekleri Web Siteleri için ilk yorumu yapabilirsin.