Reklam İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Boş zamanlarınızda ekstra para kazanma arayışı içindeyseniz, günümüzde birçok seçenek mevcuttur. Para karşılığında reklam izlemek için telefonunuzu kullanabilir veya nakit ödeme yapan en iyi Android ve iOS uygulamalarını kullanmak dahil olmak üzere zaman içinde test edilmiş diğer para kazanma stratejilerini deneyebilirsiniz. Para için reklam izlemek, herhangi bir deneyim gerektirmediğinden çevrimiçi olarak ekstra para kazanmanın en kolay yollarından biridir ve başka şeyler yaparken arka planda çalışmasına izin verebilirsiniz.

Evet, bilgisayarınızı veya akıllı telefonunuzu kullanarak reklamları görüntülemek için ödeme alabilirsiniz. Bu teklifler çok fazla para ödememekle birlikte çok az çaba gerektirir.

SlideJoy

SlideJoy’a kaydolduğunuzda, telefonunuzun kilidini her açtığınızda ekranınızda bir reklam göreceksiniz. Aynı zamanda bir kilit ekranı uygulaması olarak da bilinir. Hediye kartları veya nakit olarak kullanabileceğiniz Carats (puan) alırsınız.

SuccessBux

SuccessBux, üyeyi reklamları izlediği ve ankete katıldığı için ödüllendiren bir şirkettir. Web sitesine göre, üyeler bugüne kadar 26.000 $ ‘dan fazla kazandılar.

reklam izleyerek para kazanma

QuickRewards

QuickRewards, üyelerine video izlemeleri, anketleri tamamlamaları, oyun oynamaları, arkadaşlarını tavsiye etmeleri ve çevrimiçi alışveriş yapmaları için ödeme yapar. PayPal üzerinden veya hediye kartları için kullanabileceğiniz nakit para kazanırsınız. Ödemeler 72 saat içinde işlenir. QuickRewards, 2002’den beri piyasada.

Viggle Uygulaması

Bu uygulama, kullanıcılara eğlenceli videolarla etkileşim kurmaları için ödeme yapar. Uygulamayı kullanarak bir TV programına giriş yaptığınızda, hediye kartları için kullanabileceğiniz Perk puanları kazanırsınız. Ayrıca ön ödemeli banka kartı Perk kullanarak puanlarınızı nakit olarak kullanabilirsiniz.

CreationsRewards

Bu ücretli site, üyeleri aşağıdakiler de dahil olmak üzere daha basit görevleri tamamladıkları için ödüllendirir;

  • Video reklamları izlemek
  • Ücretli anketler almak
  • Çevrim içi Alışveriş
  • Web sitelerini ve daha fazlasını keşfetme

Kazandığınız puanları ücretsiz hediye kartları için kullanabilirsiniz. CreationsRewards 2000 yılında kuruldu.

Reklam İzleyerek Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Reklam izlemek sizi zengin yapmaz. Ücretli anketlere katılmaya benzer şekilde, her ay kazanacağınız para miktarı tüm faturalarınızı ödemeyecektir; ancak, mali durumunuzu iyileştirmeye yardımcı olabilir. İster 10 ister 100 dolar kazanın, videoları ve reklamları izlemek boş zamanınızdan para kazanmanın birçok yolundan sadece biri olmalıdır.

Bir Cevap Yazın

  1. Reklam İzleyerek Nasıl Para Kazanılır? için yorumda bulun

    Reklam İzleyerek Nasıl Para Kazanılır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Reklam İzleyerek Nasıl Para Kazanılır? için ilk yorumu yapabilirsin.