Türkiye’nin En İyi Diş Hekimleri Hangileri?

Dişlerimiz her yaştan insan için önemlidir. Gerek konuşma ve yemek yeme gerekse de estetik açıdan önemli olan dişlerin sağlığını emanet edebileceğimiz güvenli bir diş hekiminin bulunması gerekir. En iyi diş hastaneleri arayışlarında olanlar için bu listeyi sizler için inceledik. En iyi diş hekimi listesini oluşturmak için hastalarının yazdıkları tavsiyeler ve değerlendirmelere göre İstanbul, İzmir ve Ankara illerinde diş doktorları için değerlendirmemizi sizler için paylaşıyoruz. İşte Türkiye’nin en iyi diş hekimi listesi;

Doç. Dr. Birkan Taha Özkan

Çene ve ağız cerrahisi uzmanı olan Doç. Dr. Birkan Taha Özkan’ı bazen televizyonlarda ve gazetelerde sıkça görmüş olabilirsiniz. Dünya’da diş litarütürüne kazandırdığı yöntemlerle hastalarının beğenisini kazanmıştır. Çene tedavisi ve cerrahisi için oldukça başarılı olan ve estetik tedavi tekniklerini uygulayarak cerrahi müdahalelerde bulunan Özkan, yurt dışında eğitimini yapmıştır. Pek çok diş hastanesinde uygulamalar yapmıştır ve cerrahi sorunların tedavisini sağlamıştır. Mersin diş hekimi olarak kendisi tavsiye listemizde yerini almıştır.

Pek çok bilimsel dergilerde yazarlık yapan ve diş hekimliği alanında başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Özkan, aynı zamanda üniversitede de öğrencilere eğitimler vermektedir.

Dr. Galip Gürel

Yurt dışında eğitimini tamamlayan ve pek çok ünlü ismin dişlerini tedavi eden diş hekimi Dr. Galip Gürel, başarılı operasyonlarla protez ve diş bozuklukları tedavileri yapmaktadır. Estetik diş hekimliği alanında da uygulamalar yapan ünlü hekim, başarılı tekniklerle tüm ağız şekilleri için en uygun diş yapısını planlamaktadır.

Özelikle yabancı hastaları başta olmak üzere pek çok ülkeden gelen hastaların diş tedavisini yapmakta olan Dr. Galip Gürel diş eti sorunlarını çözmektedir. Diş sorunlarını kısa bir sürede tedavi edilmesi konusunda danışabileceğiniz Dr. Galip Gürel İstanbul Nişantaşı’nda bulunan kliniğine gelerek bir randevu alabilirsiniz.

Dr. Umut Şimşek

2005 yıllarında Marmara Üniversitesi’nde Yüksek Lisans Eğitimi’ni tamamlayan ve şu anda İstanbul Bakırköy’de kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir. Hem cerrahi uzmanı hem de diş ekimi olan ve Türkiye’nin en iyi diş hekimleri arasında gösterilen Dr. Umut Şimşek, zorlu diş operasyonların tedavisinde en çok tercih edilen isimlerin başında yer alır. Kliniğinde uzman ekibi ile başarılı bir şekilde operasyonlarını gerçekleştiren Şimşek, hastaların tamamı tedavi yöntemlerinden memnun kalmaktadır. Kliniğinde genel ve kozmetik tedavi, lazer tedavi ve diş cerrahisi hizmetleri gerçekleştirmektedir. Uzman ekibi ile birlikte dikişsiz ve dikişli implant tedavisi, estetik tedavisi, laminate veneer,  beyazlatma operasyonları ve daha pek çok diş problemlerinin tedavisini gerçekleştirmektedir.

Daha fazla diş hekimi incelemek isterseniz şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz : https://www.habergundemde.com/turkiyenin-en-iyi-dis-hekimleri-ve-uzmanlik-alanlari-detayli-liste/

 

Bir Cevap Yazın

  1. Türkiye’nin En İyi Diş Hekimleri Hangileri? için yorumda bulun

    Türkiye’nin En İyi Diş Hekimleri Hangileri? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türkiye’nin En İyi Diş Hekimleri Hangileri? için ilk yorumu yapabilirsin.