Ücretsiz Bitcoin Kazanma Yöntemleri

Son dönemlerde ismini sıklıkla duymaya başladığımız, herhangi bir resmi kuruluş ya da banka ile ilişkisi olmasa bile geleceğin en çok kullanılan para birimlerinden biri olmayı başaracağına inandığımız Bitcoin, en genel tanımıyla elektronik bir para birimi olarak tanımlanıyor.

Dijital para felsefesi temel alınarak geliştirilen Bitcoin, günümüzde yurtdışında pek çok alışveriş mağazası tarafından bir ödeme seçeneği olarak kabul edilse de maalesef ki ülkemizde Bitcoin ile ödeme imkanı tanıyan sitelerin sayısı bir elin parmağını geçmiyor.

Ancak, ileride Bitcoin ile alışverişin daha da mümkün hale geleceğine inanan pek çok yatırımcı Bitcoin ile yatırım yapmaya bir süredir devam ediyor.

Bitcoin yatırımı yapan yatırımcılar için bu yazımızda birtakım ücretsiz Bitcoin kazanma yöntemlerine değinmek istiyoruz.

İşte, ücretsiz Bitcoin kazanma yöntemleri listemiz:

  • Tıkla/Kazan Sitelerini Takip Edin

Reklam izleme gibi son derece basit bir eylemi gerçekleştirdiğiniz takdirde size ücretsiz Bitcoin kazandıran tıkla/kazan siteleri, ufak miktarlarda da olsa Bitcoin biriktirebilmenize olanak tanıyor.

Ancak reklam izleyerek, çok fazla miktarda bitcoin kazanmanızın pek de mümkün olmadığını söyleyebiliriz. Saatler boyunca ardı arkası kesilmeyen reklamlar izleyebileceğinize inanıyorsanız, en çok kazandıran tıkla/kazan sitelerinden biri olan adsBTC sitesini hemen ziyaret etmenizi öneriyoruz.

  • Bitcoin Muslukları Olarak Bilinen Web Sitelerine Üye Olun

Reklam izleyerek değil de oyunlar oynayarak ya da çekilişlere katılarak, boş vakitlerinizi değerlendirmek istediğinizde Bitcoin muslukları mantığı ile işleyen web sitelerinde zaman geçirebilirsiniz.

Bu amaçla 11 milyondan fazla üyeye sahip olan freebitco.in başta olmak üzere amacı tamamen Bitcoin’in kullanım alanını yaygınlaştırmak olan Bitcoin musluklarına hemen üye olabilirsiniz.

Bitcoin muslukları olarak bilinen web sitelerine ise STARBITS, BIG BTC WIN, Coin URL SHORTENER vb. siteleri örnek olarak gösterebiliriz.

  • Bitcoin ile Ödeme Alma

Günümüzde özellikle freelancer olarak çalışan pek çok kişinin kabul ettiği bir ödeme sistemi olan Bitcoin, yazılımcılar, yazarlar, web tasarımcıları gibi aracı sitelerle ödeme alan kişiler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Kişiye ileride bitcoin madenciliği ile para kazanmanın kapılarını aralayan bu ödeme şekli, kişinin mikro değil de makro çapta yani büyük meblağlarda Bitcoin kazanabilmesinin yolunu açıyor.

İleride aklınızda Bitcoin ile yatırım yapmak yer alıyorsa bu fikrinizi en kısa sürede hayata geçirebilmek adına Bitcoin ile ödeme kabul edebileceğiniz freelancer işlere yönelebilir, hem Bitcoin kazanabilir hem de boş vakitlerinizi de en karlı şekilde değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz.

Bitcoin cüzdanı gibi Bitcoin ile yakından ilişkili ürünler pazarlayarak da Bitcoin kazanma şansınızı ciddi anlamda yükseltebilirsiniz.

Şimdiden bol şanslar.

 

 

Bir Cevap Yazın

  1. Ücretsiz Bitcoin Kazanma Yöntemleri için yorumda bulun

    Ücretsiz Bitcoin Kazanma Yöntemleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ücretsiz Bitcoin Kazanma Yöntemleri için ilk yorumu yapabilirsin.