Akıllı telefonlardan para kazanma yolları

Satın olmuş akıllı telefonunuzu seviyor olabilirsiniz, ancak aynı şeyi her ay ödediğiniz fatura için söyleyebilmek muhtemelen mümkün değildir. Peki ya günün büyük çoğunluğunda yanımızdan ayırmadığımız cep telefonlarından kazanarak faturalarınızı ve çok daha fazla giderinizi karşılayabileceğinizi söylesek? Harika olurdu, değil mi? Hayal gibi geliyor olsa da gerçekten akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz bazı uygulamalarla para kazanabilmeniz mümkün.

Kimi zaman hediye kartı, kimi zaman da nakit para olarak para veren bu uygulamaları sizler için bir araya getirdik.

Pact

Hem sağlıklı yaşamak, hem de bunu yaparken ister miydiniz? Cevabınız evetse, bu iki hedefe de aynı anda ulaşmanızı sağlayacak olan Pact’le tanışmanın vakti gelmiş demektir.

Aslında Pact uygulaması toplamda 3 farklı bölümden oluşuyor. Veggie Pact, Gym Pact ve Food Log Pact olmak üzere bu 3 bölüm sayesinde belirlediğiniz hedeflere ulaşarak para kazanabilirsiniz. Hem iOS, hem de Android cihazlara yüklenebilen bu uygulamada kendinize hedef belirleyip bu hedefe ulaşamadığınız durumda ne kadar ücret ödeyeceğinize karar veriyorsunuz. Hedefe ulaştığınız takdirde başkalarının verdiği rakamları kazanıp cüzdanınıza ekliyorsunuz.

Fiverr

Türkiye’de Bionluk isimli versiyonu yayında bulunan Fiverr, ismini İngilizce’de “5” anlamına gelen “Five” kelimesinden alıyor. İsminden de anlaşılacağı üzere 5 $’a yapılabilecek işlerin listelendiği bu site sayesinde sürümden kazanarak hızlıca gelir elde edebilmeniz mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken 5 $ karşılığında yapabileceğiniz işlerin ilanını bu siteye yüklemek. Logo yapmak, tanıtım yazısı hazırlamak, seslendirme ve video kaydı gerçekleştirmek… Kısacası “5 $’a bunu yaparım” diyebileceğiniz her şeyin ilanını bu sitede verebilmeniz mümkün.

Özellikle çizerliğe yatkınlığınız varsa ciddi miktarda para kazanabilmeniz Fiverr ile mümkün. iOS ve Android uygulaması da cabası. 3 milyondan fazla hizmet şuanda Fiverr’e yüklenmiş bulunuyor.

Bounty

Yerli bir olan Bounty uygulamasına kayıt olduktan sonra gerçek bir saha ajanı gibi çalışmaya başlayabilirsiniz. Harita üzerinde işaretli bakkal, market ve kuruyemişçileri ziyaret ederek markaların size verdiği görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Her bir görev için belirlenen ödül miktarını göreve başlamadan öğrenebilmeniz mümkün. Boş vaktiniz çoksa Bounty ile para kazanarak değerlendirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Akıllı telefonlardan para kazanma yolları için yorumda bulun

    Akıllı telefonlardan para kazanma yolları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akıllı telefonlardan para kazanma yolları için ilk yorumu yapabilirsin.