Emekli Maaş Promosyonları Ve Kredi Notu Öğrenme Nasıl Olur ?

Her sene devam eden emeklilerin maaşına yönelik bu promosyon işlemleri bu sene de devam etmektedir. Emekli maaş promosyonu, maaşlarını alan emeklilerin alınacak bu promosyon ile bankalarını taşımaları için verilen bir ücrettir.  2019 yılında ki emekli maaş promosyonu ücretlerinin 1100 TL’ye kadar çıkabileceği beklenmektedir. Promosyon olarak verilen ücretlerin bazıları aşağıda belirtilen bankalar tarafından  şu şekilde belirlenmiştir:

– AKBANK PROMOSYON: 450 TL’ye kadar ödeme yapabiliyor ve ücretsiz para çekme, bedava eft ve havale işlemleri ile kredilere özel oranlı faiz imkanlarını sağlıyor.

– DENİZBANK PROMOSYON: 450 liralık ödemesi yanında emekli maaş müşterisini getirene 100 lira da öyle vermektedir.

– FİBABANKA PROMOSYONU: Maaş miktarına göre 300, 415 ve 500 liralık ödeme yapabilmektedir.

– İNG BANK PROMOSYON:450 TL ödemesi ve 2 otomatik fatura talimatı verilmesi üzerine 250 tl ek promosyon verebilmektedir.

Bu bankalarla anlaşma yapıldıktan sonra istenilen kredi imkanlarını anlaşmalı bankalardan daha kolay çekilmektedir. Kredi çekebilmek için  bankalara başvurmanız yeterlidir. Kredi notunuzda ki uygunluğa göre size kredi çıkmaktadır.

Kredi Çekebilmek İçin Kredi Notumu Nasıl Öğrenebilirim?

Kredi notunu öğrenmenin birden fazla yolları bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

– Bankacılıkta Kullanılan Findeks İle Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Kredi kayıt bürosuna ait olarak çalışan bir marka ve uygulama olan findeks, kredi notu nasıl öğrenilir sorunun tam da cevabını verebilecek bilgileri barındırmaktadır. Kredi notunuzu öğrenmek için findeks’e ödeyeceğiniz  yaklaşık olarak 8 TL ile öğrenebilirsiniz.

-Bankalar Aracılığıyla Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Kredi notu öğrenme, bankaların müşterilerine ücretsiz olarak sunmakta olduğu bir hizmettir. İster şubelere giderek rica edilerek veya kredi çekeceğini belirterek  kredi notunuzu öğrenebilir ya da internet  bankacılığı ile bu işlemi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. kredi notu Emekli Maaş Promosyonları Ve Kredi Notu Öğrenme Nasıl Olur ? için yorumda bulun

    Emekli Maaş Promosyonları Ve Kredi Notu Öğrenme Nasıl Olur ? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Emekli Maaş Promosyonları Ve Kredi Notu Öğrenme Nasıl Olur ? için ilk yorumu yapabilirsin.