En Düşük Faizle İhtiyaç Kredisi Alınabilecek Bankalar

Post-modernizmin ve tüketim alışkanlıklarımızın her geçen gün daha da tırmanışa geçtiği bu günlerde çoğumuz, işyerimizden aldığımız maaşlarla maalesef ki bir türlü geçinemiyoruz. Özellikle, bir de evliysek ve bakmakla yükümlü olduğumuz bir ailemiz bulunuyorsa, harcamalarımız daha da artıyor. Bu durumda da bize ihtiyaç kredisi almaktan başka pek de bir çare kalmıyor.

Ancak ihtiyaç kredilerin faiz oranlarının son derece yüksek olması, ödeme zamanı geldiğinde maddi açıdan ferahlayalım derken, daha da sıkıntıya düşmemize neden olabiliyor. Bu yüzden de ihtiyaç kredisi alırken son derece titiz davranmamız, bankaların kredi faiz oranlarını kapsamlı bir şekilde araştırmamız ve en düşük faizle ihtiyaç kredisi alınabilecek bankalar arasından doğru tercihte bulunmamız gerekiyor.

Peki, 2018 yılının en düşük faizle ihtiyaç kredisi veren bankaları hangileri? Gelin, bu soruyu birlikte yanıtlamaya çalışalım:

 • Garanti Bankası:

Garanti Kış Kredisi ile özellikle kış aylarında artan doğalgaz ve elektrik faturalarınızı daha kolay bir şekilde ödeyebilmenize olanak tanıyan Garanti Bankası; %1.39 faiz oranıyla yoğun talep görüyor.

 • ING Bank:

Garanti Bankası Kış Kredisi’yle aynı faiz oranlarına sahip olan ING Bank; listemizde birinciliği Garanti Bankası’yla paylaşıyor.

 • İş Bankası:

Anında kredi kampanyası kapsamında düşük faiz oranları ile dikkat çeken ve pek çok kişiye ihtiyaç kredisi alabilme şansı tanıyan İş Bankası, yalnızca %1,47 olan faiz oranı ile listemizin ikinci sırasında bulunuyor.

 • Akbank

Akbank, %1,58 ihtiyaç kredisi faiz oranıyla, en düşük faizle ihtiyaç kredisi alınabilecek bankalar listemize dördüncü sıradan giriş yapıyor.

 • Yapı Kredi:

İş Bankası’nı düşük faiz oranı ile aratmayan Yapı Kredi’den ihtiyaç kredisi aldığınızda aylık %1.59 gibi oldukça cazip bir faiz oranıyla karşılaşıyorsunuz.

 • EnPara

Müşterilerine para transferlerinde pek çok kolaylık tanıyan EnPara; %1.59 olan ihtiyaç kredisi faiz oranı ile müşterilerini bir kez daha tatmin etmeyi başarıyor.

 • Vakıfbank

%1,75 ihtiyaç kredisi faiz oranlarının yanı sıra müşterilerine kişiye özel taksitle kredi ödeme fırsatı sunan Vakıfbank; en çok talep gören bir diğer banka olma özelliği taşıyor.

 • CepteTEB

Listemizin en yüksek faiz oranlı ihtiyaç kredilerini müşterileriyle buluşturan CepteTEB; %1.80 faiz oranıyla diğer pek çok bankaya göre en düşük faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar listemizde son sırada bulunuyor.

İhtiyaç kredisi alırken, bankaların faiz oranlarının yanı sıra ödeme koşullarınızı, ödemeyi kaç taksitte ve hangi şekillerde gerçekleştirebileceğinizi de mutlaka göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz.

 

 

Bir Cevap Yazın

 1. En Düşük Faizle İhtiyaç Kredisi Alınabilecek Bankalar için yorumda bulun

  En Düşük Faizle İhtiyaç Kredisi Alınabilecek Bankalar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En Düşük Faizle İhtiyaç Kredisi Alınabilecek Bankalar için ilk yorumu yapabilirsin.