Eski Telefonu Getir Yenisini Al Kampanyası Ne Zaman

Eski telefonu getir yenisini al kampanyası ne zaman ve aklınıza takılan diğer konular hakkında sizlere bu yazıda bilgiler aktaracağız. Eski telefonu getir yenisini al kampanyası 2021 yılında da hız kesmeden devam ediyor ve insanlara fırsat oluşturmaya devam ediyor. Cep telefonunuzu yenilemeye karar verdiğinizde yararlanabileceğiniz bu kampanya ile 10.000 TL’ye kadar kar elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı kampanyaları derlediğimizde önce konu başlıklarını tek tek incelemenizi öneririz. Avantajlarla dolu bu kampanyaları detaylı bir şekilde göz atalım;

Eskisini Getir Yenisini Al Vodafone

Vodafone ile eski telefonunu getir yenisini al kampanyası adı altında cep telefonlarınızı 10.000 TL’ye kadar alan Vodafone, ister Vodafone abonesi olun ister olmayın sizler için kapılarını sonuna kadar açacaktır. Eski telefonunuzu değiştirmek isteyen kişiler Vodafone İletişim Merkezleri’ne bekleyen Vodafone’un kampanyalarına ve diğer detaylarını Vodafone Müşteri Temsilcileri ile görüşerek bilgi alabilirler. Vodafone eskisini getir yenisini al kampanyasından yararlanmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

  • Vodafone Web Sitesi’ni ziyaret ettikten sonra Vodafone ile Yenile yazısına tıklamanız gerekir.
  • Almak ve vermek istediğiniz cihaz bilgilerini doldurarak ilerlemeniz gerekir.
  • Seçiminizi yaptıktan sonra size sorulan sorulara doğru yanıtlar vererek formu doldurmanız ve göndermeniz gerekir.
  • Ardından eski cep telefonunuzu alarak size en yakın Vodafone Mağazası’nı yanınızda kimliğiniz ile birlikte ziyaret etmeniz gerekir.

Yanınızda kimliğinizi bulundurmanız son derece önemlidir. 10.000 TL’ye kadar indirimden yararlanabilmeniz ve yeni cep telefonu almak için kimliğinizin yanınızda bulundurmanız şarttır.

eski telefonu getir yenisini al kampanyası ne zaman

Eskisini Getir Yenisini Al Turkcell

Eskisini getir yenisini al Turkcell kampanyası kapsamında cep telefonlarınızı 5.000 TL’ye kadar geri vermek ve sıfır cep telefonlarını size teslim edebilirler. Turkcell’li olun veya olmayın rahatlıkla yararlanabileceğiniz bu kampanya ile dilediğiniz modelle değişiklik yapabilirsiniz, uygulanan indirimlerle hemen yararlanabilirsiniz. Eskisini getir yenisini al Turkcell işlemi için şu adımları takip etmeniz gerekir;

  • Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Turkcell Müşteri Hizmetleri‘ni aramanız gerekmektedir.
  • İsterseniz de size en yakın bulunan Turkcell Mağazası’nı ziyaret ederek, kampanya kapsamında yer alan cep telefon modellerini ve geri alım ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cep telefonunuzu değiştirmeye karar verdiyseniz, o an yetkili bir kişiye cihaz değişikliği yapmak istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Eskisini getir yenisini al kampanyasından yararlanmak için istediğinizi cep telefonunu dile getirmeniz yeterli olacaktır. Cihaz değişikliğini onaylanmasının ardından yeni cep telefonunuzu teslim alabilirsiniz. Cihaz değişiklerinin onay süresi 3 ila 5 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

  1. Eski Telefonu Getir Yenisini Al Kampanyası Ne Zaman için yorumda bulun

    Eski Telefonu Getir Yenisini Al Kampanyası Ne Zaman için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eski Telefonu Getir Yenisini Al Kampanyası Ne Zaman için ilk yorumu yapabilirsin.