Oto Ekspertiz Bayiliği Nasıl Alınır?

TUIK verilerine göre Ocak – Şubat döneminde 1 milyon 249 bin adet seviyelerinde 2. el taşıt devri yapıldı. Bu verilere göre satış konusunda otomobil %68,9 ile ilk sırada yer almaktadır. 2. el araç satın alan kişilerin en büyük sorunu aracın gizlenen bir kusuru olup olmadığıdır.

Bazı yetkili servisler yaşadıkları sorunlardan dolayı ekspertiz hizmeti vermektedir, oto ekspertiz bayilik veren yetkili servislerde maliyet oldukça yüksek düzeyde seyretmektedir.

Bu durumlarda kişiler genellikle özel servislerde ekspertiz hizmeti almaktadır. Özel servislerdeki sorunlar ise hizmet kalitesinin standartlarının olmamasıdır. Bu konudaki tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için girişimciler oto ekspertiz dükkanları açarak hizmet vermeye çalışmaktadır.

Oto Ekspertiz Fiyatları

Oto ekspertiz fiyatları 150 TL ile 400 TL’ye kadar paketler sunulmaktadır. Bu fiyatlar aracın modeline ve yapacağınız firmaya göre değişkenlik göstermektedir.

Nasıl Oto Ekspertiz Dükkanı Açabilirim?

Eğer sektörde bir tecrübeniz varsa; bu sektör bana yabancı değil diyorsanız, test cihazımı satın alırım, ekibimi kurup dükkanımı açabilirim diyorsanız iş planınızı hazırlayıp hedeflerinizi belirleyerek oto ekspertiz dükkanı açabilirsiniz.

Eğer bu sektörde bir tecrübem yok ama bu işe istiyorum derseniz, bu sektörün önünün çok açık olduğunu düşünüyorsunuz ama bu sektör hakkında yeteri kadar bir bilginiz yoksa bayilik seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Oto ekspertiz bayilik veren firmalar arasında, Antalya oto ekspertiz  hizmetleri ile yakından bildiğimiz Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz sizlere çok iyi fırsatlar sunmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Oto Ekspertiz Bayiliği Nasıl Alınır Oto Ekspertiz Bayiliği Nasıl Alınır? için yorumda bulun

    Oto Ekspertiz Bayiliği Nasıl Alınır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oto Ekspertiz Bayiliği Nasıl Alınır? için ilk yorumu yapabilirsin.