Saç Ekim Kliniklerini ve Fiyatlarını Sizin İçin Araştırdık

Ülkemizde pek çok başarılı saç ekim merkezleri bulunmaktadır ama en iyi saç ekim merkezi nerededir  diye merak edenler olabilir? Sizlere listemizi hazırlarken pek çok değerlendirmeye göre hazırladığımızı belirtmek isteriz. Bu değerlendirmelerin en önemlileri olan hastaların memnuniyeti ve oranlarına göre hazırladığımız en iyi saç ektirme merkezi hep birlikte göz atalım.

Neopital Klinik Saç Ekimi Merkezi

Kusursuz süreç yöntemleriyle hastalarının memnuniyetini yüzde yüz olarak benimseyen Neopital, en iyi saç ekim merkezleri arasında gösterilmektedir. İleri teknolojileriyle gerçekleştirdiği saç ekim operasyonlarını doğal saç, kaliteli greft koruması, yüksek yoğunlukta ve saçların tutma oranlarının yüksek olması nedeni ile başarılı bir saç ekimi sonuçları çıkarmaktadır. Neopital ile saç ekimi gerçekleştiren hastaların internet üzerinden memnuniyetlerini çeşitli forumlarda ve anketlerde dile getirmiştir.

Neopital Saç Ekimi Merkezi, şu sıralar pandemi döneminde tüm tedbirleri alarak saç ekimlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Şuanda klinikte günlük olarak sadece bir veya iki saç ekimi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Klinikte yeterli havalandırma ve sterilizasyon sağlanmaktadır. Tüm saç ekim operasyonlarından önce yapılan temizlik çalışmaları ile birlikte personel ekibin Covid-19 testleri özenle uygulanmıştır, böylece virüse karşı koruyucu bir tutum sergilenmektedir.

Asmed Saç Ekim Merkezi

Asmed Saç Ekim Merkezi, kendi alanında tanınmış doktor olan Koray Erdoğan ve ekibi ile saç ekim operasyonlarına devam ettirmektedir. Saç ekim merkezinde Dr. Erdoğan tarafından geliştirilen ve hakkında akademik araştırma makaleleri bulunan ve birçok teknik medikal sürece dahil edilmiştir. Bunlar Graft Calculator, K.E.E.P., KE – Boat, Coverage Value, KE – Head, KE – REST bu yöntemler yapılmaktadır. Asmed, dünyanın her bir yanından hastaları kabul eden ülkemizde popüler olan bir saç ekim merkezidir.

Asmed Saç Ekimi merkezi pandemi döneminde titizlikle operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Operasyonların her aşaması sterilizasyon ve hijyen konusunda büyük önem verilmektedir. Ayrıca çalışma ekibi Covid-19 testlerine tabi tutulmaktadır.

Esteworld Saç Ekim Merkezi

Esteworld, yeni ve nesil ileri teknoloji sunduğu tekniklerle İstanbul’un en iyi saç ekim merkezleri arasındadır. Greft hesaplamaları ve doğru greft noktalarını bulma işlemlerini robotik teknolojilerle Esteworld Saç Ekim Merkezi’nde gerçekleştirilmektedir. Saç ekim merkezi maksimum oranda tutuculuk garantisi vermektedir.

Esteworld, korona virüs sürecinde alınan sıkı tedbirlerle tüm saç ekimi operasyonlarını kusursuz bir şekilde devam ettirmektedir. Hastane içindeki sterilizasyon ekipleriyle gün boyu hijyen korunmaktadır.

Tam liste için kaynak : https://bilgiportali.net/en-iyi-sac-ekim-merkezi-sac-ekim-fiyatlari/

Bir Cevap Yazın

  1. Saç Ekim Kliniklerini ve Fiyatlarını Sizin İçin Araştırdık için yorumda bulun

    Saç Ekim Kliniklerini ve Fiyatlarını Sizin İçin Araştırdık için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Saç Ekim Kliniklerini ve Fiyatlarını Sizin İçin Araştırdık için ilk yorumu yapabilirsin.