Sınıf Matematik Konuları Eğitim Videoları ile Matematiği Kolaylaştırın!

  1. sınıf öğrencilerin en çok zorlandığı derslerden biri olan matematik, düzenli ve planlı bir şekilde çalışmayı en önemlisi de öğrenmeyi kalıcı hale getirmek için farklı tipte birçok soru çözmeyi gerektiriyor. Tonguç Akademi, okul derslerini tamamlayacak ve her konuya hakim olmanızı sağlayacak 5. sınıf matematik konuları eğitim videoları ile sağlam bir matematik temeli inşa etmenize yardımcı oluyor. 5. sınıf matematik konuları, doğal sayılar, kesirler, ondalık gösterimler ve yüzdeler, geometri, veri işleme – uzunluk ve zaman ölçme ve alan ölçme ve geometrik cisimler alt konularını kapsıyor. 5. sınıf matematik konuları eğitim videoları öğrencilerin ilgisini çekecek görseller ve özgün sorular içeriyor. Yazılılarda karşınıza çıkabilecek sorular detaylı bir şekilde irdelenerek çözülüyor ve öğrenmenizi pekiştiriyor.

 

 

Uzman öğretmenler tarafından müfredatla uyumlu bir şekilde hazırlanan 5. sınıf matematik konuları eğitim videoları ile okul ortalamanızı artırabilir ve sağlam bir matematik temeli oluşturabilirsiniz. 5. sınıf matematik konuları içeriklerini tamamladıktan sonra yazılı provaları ile bilginizi sınayabilirsiniz. 5. sınıf matematik konuları için hazırlanan eğitimler sayesinde matematik alanında eksiklik yaşadığınız konular daha anlaşılır olabilir. Tonguç Akademi 5.sınıf matematik konuları için bu linki ziyaret edebilirsiniz: https://www.tongucakademi.com/dersdetay/matematik/21

  1. Sınıf Matematik Konuları
  2. sınıfta gösterilen matematik dersinin kapsamı 6. sınıfta biraz daha genişliyor. 5. sınıf matematik konuları, 6. sınıfta daha detaylı olarak öğrencilerin karşısına çıkıyor. Tonguç Akademi; doğal sayılar ve kümeler, tam sayılar ve kesirler, ondalık gösterim ve oran, cebirsel ifadeler ve veri işleme, açılar ve alan ölçme, çember, geometrik cisimler, hacim ve sıvı ölçme alt konularını kapsayan 6. sınıf matematik konuları eğitim videoları ile 6. sınıf öğrencileri için verimli bir çalışma süreci yaratıyor. 6. sınıf matematik konuları eğitim videolarını takip ederek matematik dersindeki grafiğinizi artırabilirsiniz.

 

  1. Sınıf Matematik Konularında Eksiğiniz Kalmasın

Liseye geçiş öncesi son aşama olan 8. sınıfta hem ders stresi hem de LGS stresi öğrencileri ve velileri etkiliyor. Matematik dersi ise bu stresli dönemin en zorlayıcı alanlarından biri olarak düşünülüyor. Tonguç Akademi, 8. sınıf matematik konuları eğitim videoları ile bu zorlu yılda öğrencilerin en büyük yardımcılarından biri oluyor.

Çarpanlar, katlar ve üslü ifadeler, kareköklü ifadeler ve veri işleme, olasılık ve cebirsel ifadeler, doğrusal denklemler ve eşitsizlikler, üçgenler ve eşlik benzerleri, dönüşüm geometrisi ve geometrik cisimler konularını kapsayan 8. sınıf matematik konuları eğitim içerikleri, alanında deneyimli öğretmenler tarafından hazırlanıyor.

 

 

  1. sınıf matematik konuları eğitim videolarını tamamladıktan sonra yazılı provaları sayesinde okul sınavlarında karşı karşıya kalabileceğiniz sorularla tanışabilir, LGS tarzı soru çözümleri video içerikleri ile bilgilerinizi sınayabilirsiniz. 8. sınıf matematik konuları için Tonguç Akademi anlatımlarının yer aldığı linki inceleyebilirsiniz: https://www.tongucakademi.com/dersdetay/matematik/36

 

 

Bir Cevap Yazın

  1. Sınıf Matematik Konuları Eğitim Videoları ile Matematiği Kolaylaştırın! için yorumda bulun

    Sınıf Matematik Konuları Eğitim Videoları ile Matematiği Kolaylaştırın! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sınıf Matematik Konuları Eğitim Videoları ile Matematiği Kolaylaştırın! için ilk yorumu yapabilirsin.