TOMYA’nın Yeni CEO’su Afşar Akal Oldu

Güvenli ve hızlı kripto para borsası olma yolunda 2019 yılında hayat bulan TOMYA, 2020 yılı içerisinde üyelik alımlarına başlamıştır. %100 yerli sermaye ile kurulan platformun en önemli vizyonlarından birisi de, borsadaki olumsuzlukları müşteriye yansıtmamayı kendisine görev edinmesidir. Bu sayede, en yüksek dijital para işlem pazarı olma hedefinde müşteri ağını sürekli büyütmeye devam etmektedir.

TOMYA, altyapısını olduğu gibi ekibini de sürekli geliştirerek, çıktığı yoldaki büyük hedeflerine adım adım ilerliyor. Bu önemli adımlardan birisi de, blok chain (blok zinciri) ve yapay zeka gibi ileri teknolojilerdeki uzmanlığı ile bilinen, kripto para sektöründe oldukça tecrübeli Afşar Akal’ın, TOMYA bünyesinde CEO olmasıdır.  Proje yönetimindeki bu önemli değişikliğin, şirketin büyümesi üzerindeki olumlu etkilerininin kısa vadede yansıyacağı ön görülmektedir.

 

Afşar Akal Kimdir ?

Boğaziçi Üniversitesi İşletme lisansı ve Liverpool Üniversitesi Uluslararası Finans ve Muhasebe yüksek lisansı derecelerine sahiptir. Kariyerine Queensland Sağlık Bakanlığı’nda başlamıştır ve  Medicare Avustralya ve Dünya Sağlık Örgütü görevlerinden sonra on yıl Intelʼde Dijital Sağlık ve Yaşambilimleri biriminde çeşitli  görevlerde bulunmuştur. Sonrasında, IBM Watson Health Tıbbi Yapay Zeka Ürün Grubu Türkiye, Orta-Doğu, Afrika Bölge Satış Direktörlüğü görevlerini başarı ile sürdürmüştür. Bloxperiment şirketinin kurucu ortağıdır ve blockchain ve yapay zeka konularında uzmandır.

BTC işlemleri ve diğer kripto para borsası işlemlerinizi, www.tomya.com adresinde  güvenle ve hızlı bir şekilde yürütebilirsiniz .

Bir Cevap Yazın

  1. TOMYA’nın Yeni CEO’su Afşar Akal Oldu için yorumda bulun

    TOMYA’nın Yeni CEO’su Afşar Akal Oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak TOMYA’nın Yeni CEO’su Afşar Akal Oldu için ilk yorumu yapabilirsin.