Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır?

İnternetin sadece oyun oynama, sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarımızla sohbet etme ya da bilmediğimiz bilgiler hakkında fikir sahibi olmak adına kullanıldığı dönem uzun bir zaman dilimi önce kapandı. Günümüzde artık çoğumuz; interneti bir iş kapısı olarak kullanıyor, e-ticaret siteleri üzerinde ürünlerimizi satışa çıkarıyor, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya araçlarını birer ticaret ortamı olarak kullanıyoruz.

Bir kısmımız ise internet üzerinde bulunan sitelere metin yazarlığı yapıyor, Youtube kanallarımız sayesinde gelir elde ediyoruz. Yani internetin bize sunduğu iş imkanlarını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz.

Son dönemlerde oldukça popüler bir hale gelen anket doldurarak para kazanma fikri ise pek çok kişinin ek gelir elde etmesine olanak tanıyor ve kişinin boş vakitlerini bile para kazanarak değerlendirmesini sağlıyor.

Bu yazımızda kısaca anket doldurarak nasıl para kazanılır? sorusunu yanıtlamaya çalışacağız. Sizler de zamanınızın çoğunu internette geçiriyor, bir yandan oyalanırken bir yandan da para kazanmak istiyorsanız; anket doldurarak para kazanma fikrine sıcak bakabilirsiniz.

Peki; anket doldurarak nasıl para kazanılır? Gelin, bu soruyu birlikte yanıtlamaya çalışalım.

Anket doldurarak para kazanmak mümkün mü?

Artık günümüz dijital dünyasında kamuoyu araştırması yapmak, ürünlerini satışa çıkarmadan önce insanların fikrini almak isteyen firmalar; internet üzerinde anket doldurarak para kazanma talebinde bulunanlara her anket karşılığında belirli bir ücret ödemeyi tercih ediyor.

Anket doldurarak kazanabileceğiniz para ise anketin uzunluğuna, niteliğine ve anket doldururken harcadığınız süreye bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Yani ortalama 1 saat süren bir anket sonrasında firma tarafından hesabınıza 5-10 TL gibi bir rakam yatırılabiliyor.

Gününüzün 3 saatlik bir bölümünü anket doldurmaya ayırmanız ise günlük ortalama 15-30 TL gibi ciddi bir rakam kazanabileceğiniz anlamına geliyor.

Ancak bu rakamlar; anketten ankete ve size para ödemeyi kabul eden firmadan firmaya göre değişebiliyor.

Bazı durumlarda firmalar üyelerine nakit para yerine akıllı telefon, hediye çeki ve farklı hediyeler armağan etme seçeneğini de tercih edebiliyor.

Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır?

Anket doldurarak para kazanmak isteyen kişilerden birtakım firmalar belirli bir üye kayıt ücreti talep ederken, bazı pazar araştırma şirketleri ise herhangi bir ücret talep etmiyor.

Bu noktada site seçiminde son derece dikkatli davranmanız; dolandırılmamanız açısından oldukça önem arz ediyor. Anket doldurarak para kazanabileceğiniz ücretsiz sitelere ise Global Test Market TR, Marketagent TR, Toluna TR gibi siteleri örnek olarak gösterebiliriz.

Düzenli ödeme yapan, güvenilir ve saygın anket sitelerine kayıt olarak ve bu siteler tarafından e-mail adresinize gönderilen anketleri eksiksiz bir şekilde doldurarak, sizler de hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır? için yorumda bulun

    Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır? için ilk yorumu yapabilirsin.