Bol Kazançlı İş Fikirleri

Günümüzde çoğu insan, farklı ve bol kazançlı iş fikirleri aramaktadır. Siz de yapmak istediğiniz işi burada bulabilirsiniz.

Kısaca bu yazıda nelerden bahsedeceğiz :

En Karlı İş Fikirleri

 

Birçok insanın hayal edip yapmak istediği iş fikirleri vardır. Günümüzde en karlı iş fikirleri oldukça zengin. Bu fikirler sıralanacak olursa;

 

Halı Saha: Kentleşme oranlarının artmasıyla beraber insanların spor ihtiyacı da artmaktadır. En karlı iş fikirleri arasında yer almaktadır. Bu spor ihtiyacını sermayeniz yeterse gerçekleştirmeniz, karlı bir iş yapmanız anlamına gelmektedir.

 

E-Ticaret: Modernleşmenin yüksek hızla arttığı dönemde, e-ticaretin önemi de gittikçe artıyor.

 

Cafe Açma: Cafeler gittikçe çoğalsalar da en iyi getiren iş fikirleri arasındadır.

 

Kanola Yetiştirmek: Her türlü toprağa uygun kanola yetiştiriciliği de üstün bir kar getirisine sahip. İlginç iş fikirleri arasında da yer alan kanola yetiştiriciliği yapan birçok insan büyük kar elde ettiler. Tarım iş fikirleri deyince akla ilk gelen iş fikirlerinden biri de kanola yetiştiriciliğidir. Siz de bu fırsattan yararlanarak karlı bir iş yapabilirsiniz.

 

Kuruyemiş Satmak: Türkiye’de her devirde karlı bir iş kurma fikri arıyorsanız bu iş tam size göre. Nitekim kuruyemiş işine yeni başlayanlar bile, iyi kazançlar elde ederek işletmelerini büyütmeye başladılar.

 

Türkiye’de Olmayan İş Fikirleri

 

Teknolojinin hız kesmeden ilerlemesiyle beraber yepyeni buluşlar da hayatımıza giriyor. Adını bile duymadığımız Türkiye’de olmayan, yurt dışı iş fikirleri ve geleceğin iş fikirlerine geldi sıra. Siz de bu iş fikirleriyle kazanç elde edebilirsiniz.

 

Suyu Filtreleyebilen Pipet: Bilindiği gibi suyun içerisinde milyonlarca bakteri ve virüs yaşamakta. İşte o bakteri ve virüsleri yok eden mucize bir buluş. Siz de su hassasiyeti olanlara bu pipetleri pazarlayarak iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

 

Akıllı Montlar: İçinde daima hazır bulunan şapka, eldiven ve atkıyla mont severlerin dikkatini çekebilir. Ayrıca sayısız iç cepleriyle de farklı bir yapıda. Siz de bu iş fikrini Türkiye’de tanıtarak büyük gelirler elde edebilirsiniz.

 

Cep Sineması: Özellikle teknoloji meraklıları için tasarlanmış bu aletle istenilen alanda sinema keyfi yaşanabilir. Küçük boyutu sayesinde birçok meraklıya pazarlama şansına sahip olabilirsiniz.

 

Poşet Ağzı Kapatan Cihaz: Alınan hazır gıdaların tazeliğini koruyan bir cihaz. Özellikle abur cubur meraklıları için inanılmaz bir alet. Siz de bu fırsatı sunmak isterseniz Türkiyede olmayan iş fikirleri sayesinde inanılmaz paralar kazanabilirsiniz. Gerekli araştırmayı yaparak poşet ağzı kapatan cihazı Türkiye’de satışa sunabilirsiniz.

 

Lekelenmeyen Gömlekler: Sıvı lekelere karşı geliştirilmiş bir gömlek. Bu gömlek sayesinde sizler de büyük karlar elde edebilirsiniz. En yeni iş fikirleri arasında yer alan lekelenmeyen gömlekler sayesinde büyük bir pazar da kurabilirsiniz. Gerekli araştırmaları yaparak Türkiye’ye bu iş fikrini taşıyabilirsiniz.

 

Az Sermayeli İş Fikirleri

 

Eğer sizin de sermayeniz belli bir seviyede ise dert etmeyin. Az sermayeli iş fikirleri sayesinde küçükten başlayarak büyüğe doğru gidebilirsiniz.

 

Ev Yemekleri Satışı Yapmak: Evde mükemmel yemekler mi yapıyorsunuz. Bu iş fırsatı tam size göre. En güzel iş fikirleri arasında yer alan bu işle siz de yemeklerinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bir dükkan bulmak. Küçük bir sermaye ile dükkanınızı dizayn edebilirsiniz.

 

Ayakkabı Dükkanı Açmak: Ayakkabılarda kar oranı yüksek olduğundan yapılabilecek bir iş olarak duruyor. Üstelik yaklaşık 15 bin TL bir sermaye ile başlayabilirsiniz. Ticaret iş fikirleri arasında olan ayakkabı dükkanı açmak, her mevsim kazanç elde edebileceğiniz bir iş fikri. Siz de küçük bir sermaye ile başlayabilirsiniz.

 

Oto Yıkama Dükkanı: Belki de en düşük bütçeyle açılabilir. Yaklaşık 8 bin TL ile siz de bir oto yıkama dükkanı açarak, bir şey satmadan kazançlar elde edebilirsiniz. Pratik iş fikirleri arasına yerini alan oto yıkama dükkanı sermayesiz iş fikirleri arasında da yer alıyor. Eğer küçük bir sermayeniz varsa hiç durmadan başlayabilirsiniz.

 

Halı Yıkama Dükkanı: Halı yıkama dükkanı da düşük sermayeyle yapılacak bir iş fikridir. iş fikirleri alanına giren halı yıkama sayesinde hem düşük maliyetle açabilir hem de güzel bir kazanç elde edebilirsiniz.

 

İnternetten İş Fikirleri

İnternet neredeyse her eve girmiş durumda. Girişimciler de bunu fırsat bilerek iş fırsatlarını değerlendirmeye başladılar. İşte size en yeni internetten iş fikirlerini sunuyoruz. Siz de bu iş fikirleriyle kısa zaman içerisinde çok iyi gelirler elde edebilirsiniz.

 

Şirketlerden Aldığınız Ürünleri Satmak: İnternet ortamı sayesinde siz de başka şirketlerden aldığınız ürünleri komisyon karşılığında satışını yapabilirsiniz. Eğer biraz da olsa satış tecrübeniz varsa bu iş tam size göre.

 

Blog Açarak Kazanın: İnternette çok vakit geçiriyorsanız size göre bir iş fikri. Siz de yazdıklarınızı reklam yoluyla kazanca dönüştürmek evde iş fikirleri ile evinizden oturarak kazanabilirsiniz.

 

Frelance İş Fikri: Yazı yazarak güzel kazançlar elde edebileceğiniz iş fikirleri arasında yer almaktadır. Siz de yazı yazıp kazanç elde edebilirsiniz.

 

Kosgeb Desteği Alan İş Fikirleri

 

Öncelikle KOSGEB Nedir? diyorsanız, sizi şuraya alalım : https://www.kosgeb.gov.tr/

Doğal Cilt Ürünleri Satış Dükkanı: KOSGEB’in kriterlerine uygun olan bu iş fikri sayesinde siz de kazanç elde edebilirsiniz. Kadın girişimcilere iş fikirleri kategorisine uygun doğal cilt ürünleri satarak kogebten destek alabilirsiniz. Bayanlar için iş fikirleri için en ideal seçenek olarak duruyor. Haydi siz de başlayın.

 

Börekçi Dükkanı: Küçük bir sermayeyle açabileceğiniz börekçi dükkanı kosgeb desteği alan iş fikirleri arasında yer alıyor. Seyyar iş fikirlerinden ayrı yanı sadece bir dükkana sahip olmanız. Dükkânınızı tuttuktan sonra KOSGEB’den destek alabilirsiniz.

 

Ütü Evi: Minik bir sermayeyle ütü evi açarak iyi bir iş projesine sahip olabilirsiniz. En iyi iş fikirleri arasında yer alan ütü evi, kazanç için güzel bir iş fikri sayılabilir.

 

İlginç İş Fikirler

 

Bu iş kategorisindeki iş fikirleri ilginç bir o kadar da gelir seviyesi yüksek iş fikirleri. İlginç iş fikirleri arasında birçok farklı iş bulunur. İşte size garip ama bir o kadar karlı iş fikirleri.

 

Cennette Yerinizi Ayırın: Bu iş fikri Avrupa’da sürekli bir iş olarak görülüyor. Biraz garip gelebilir ancak kazançlarını duyunca şaşırabilirsiniz.

 

Peynire Şekil Verme: Özellikle festivallerde kullanılan peynir heykelleri sayesinde birçok insan kazançlar elde etti. Biraz ilgin bir iş fikri görülebilir ancak değişiklik ihtiyacı hisseden insanlar için güzel iş kurma fikirleri arasında yer alıyor. Özellikle Avrupa’da yaşamak isterseniz yapabileceğiniz bir iş olarak görülebilir.

 

Öfke Odaları: Modernleşmeyle beraber insanlar öfkelerini kontrol edemeyecek bir hale geldi. Bu yüzden öfke odaları sayesinde öfkelerini atabiliyorlar. Bu öfke odalarında her türlü nesne bulunuyor. Siz de insanlara yardımcı iş kurma fikirleri sayesinde milyonlar elde edebilirsiniz.

 

Tavuklarınız Varsa Kiralayın: Kulağa biraz ilginç gelebiliyor ancak kentlerde yaşayan çiftçiler tavuk kiralayabiliyorlar. En güzel iş fikirleri arasında yer alan tavuk kiralama sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz. Üstelik tavuklarınızın zarar görmesi halinde tavuklarınız değerinde para kazanabiliyorsunuz. İster tavuk alarak yapın, ister tavuğunuz varsa yapın. Bu iş sayesinde kazancınızı garanti altına alabilirsiniz.

 

Çıplak Terapist: İnsanları soyundurarak terapi etmeye hazır mısınız? Siz de bu işi yaparak insanların psikolojilerini düzenleyerek para kazanabilirsiniz. Eğer daha yeni bir fikriniz yoksa bu işi yaparak istediğiniz miktarda para kazanabilirsiniz.

 

Bunlardan farklı iş fikirleri öneriniz mi var, yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz. Size sunduğumuz fikirleri beğendiyseniz, sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayınız 🙂

Bir Cevap Yazın

  1. Bol Kazançlı İş Fikirleri için yorumda bulun

    Bol Kazançlı İş Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bol Kazançlı İş Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.