En İyi Network Marketing Firmaları

 En genel tanımıyla ağ pazarlama olarak ifade edilen, yalnızca ürün satışını gerçekleştiren kişilerin kar elde ettiği, herhangi bir dağıtıcı ya da toptancı kavramının yer almadığı network marketing, son dönemlerin en gözde ek gelir kapıları arasında bulunuyor.

Öyle ki işinde başarılı olan ve ağını genişleterek, pek çok sayıda müşteriye ulaşan satış temsilcileri, zamanla bu mesleği ek gelir kazanmaktan öte asıl meslekleri olarak kabul etmeye ve ciddi anlamda para kazanmaya başlıyorlar.

Sizler de network marketing temsilcisi olarak ek gelir elde etmeyi planlıyor ancak hangi firmaya üye olacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, en iyi network marketing firmaları başlıklı bu yazımızı mutlaka okumanızı öneriyoruz.

İşte, en iyi network marketing firmaları listemiz:

 

  • Amway

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ile ön plana çıkan ve merkezi ABD’de bulunan Amway, en iyi network marketing firmaları listemizde ilk sırada yer alıyor.

Yıllık ortalama 10 milyar dolar geliri ile üyelerine ciddi anlamda para kazandıran Amway, daha çok kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Yalnızca kozmetik ve kişisel bakım ürünleri değil ev bakım ve temizlik malzemeleri de kadınlar tarafından ciddi anlamda rağbet gören markaya hemen üye olmak için https://www.amway.com.tr/ linkini tıklayabilir, sizler de Amway ailesinin bir parçası olabilirsiniz.

  • Avon

Kurulduğu 1886 yılından beri doğrudan satış ilkesi ile hareket eden, cilt bakım, makyaj ve diğer tüm ürünleri bayanlar tarafından sevilerek kullanılan Avon, imal ettiği erkek parfümleri ile erkeklerin de ilgi gösterdiği bir marka olma özelliği taşıyor.

Üyelerine sunduğu komisyon oranı oldukça cazip olan markanın üyeleri daha çok bayan olsa da firma; erkek üyelerine de her şekilde kucak açıyor.

Avon’a hemen üye olmak adına https://kozmetik.avon.com.tr linkini tıklayabilirsiniz.

 

  • Herbalife

Newyork kökenli bir marka olan, gıda takviyeleri, sporcu beslenme ürünleri ile dünyanın en gözde network marketing firmalarından biri olmayı başaran Herbalife, sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayabilmenizi sağlayan ürünleri ile 1980 yılından bu yana kesintisiz bir şekilde hizmet vermeyi sürdürüyor.

Özellikle zayıflatıcı ve kilo kontrolünü sağlayan ürünleri ile dünya çapında ilgi gören marka, cilt bakım ürünleri ile de müşterilerini ve üyelerini en iyi şekilde tatmin ediyor.

Herbalife üyelik işlemlerinizi tamamlamak için https://www.herbalonlinee.com/ linkini tıklayabilirsiniz.

Sizler de üyesi olduğunuz firmanın ürün satışına başlayarak, ek gelir elde edebilirsiniz. Dilerseniz, daha çok sayıda müşteriye erişmek adına kendinize ait bir internet sitesi kurabilir; işinizi kurumsal bir boyuta taşıyabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. En İyi Network Marketing Firmaları için yorumda bulun

    En İyi Network Marketing Firmaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En İyi Network Marketing Firmaları için ilk yorumu yapabilirsin.