Dünyada İşletme Koçu Kavramının Mimarı: Actioncoach Turkey

İş koçluğu ve işletme koçluğu gibi kavramlar ülkemiz için henüz çok yeni kavramlardır. İş dünyasında her gün değişen yeni trendler, markaların daha ileriye gidebilmek için attığı adımlar işletme koçu gibi kavramları ortaya koymaya başladı. Actioncoach Turkey işte burada adından sıkça söz edilen bir marka!

Dünyada işletme koçu kavramının mimarı olan Actioncoach Turkey, dünyanın bir numaralı işletme ve yönetici koçluğu firması olarak biliniyor. Küresel pazarda elde edilen deneyimi ve bilgi hazinesini iş dünyasına başarılı bir şekilde aktararak destek verdiği firmaların kendi sektöründe en üst çıkmasını sağlıyor ve kazanç oranlarını da kısa süre içinde ortaya koyuyor.

Actioncoach faaliyetlerine 1993 yılında başladı. Aradan geçen süreç içinde dünyada 80’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve 1500 üzerinde ofiste adını duyuruyor.  Markanın misyonu dünyanın her yerinde şirket sahiplerine daha çok boş zaman yaratmak, işletme bünyesinde profesyonel ekipler sağlama,  daha fazla kazanmalarına yardımcı olmaktır.

Kimler Actioncoach Turkey’le Çalışabilir?

Actioncoach Turkey, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de her sektörden işletmeye iş ve yönetim koçluğu desteği veriyor. Özellikle işletme sahipleri  işletmelerini yeni kurarken ya da daha ilerleyen süreçlerde Actioncoach ile çalışabilir.  Bunun yanında pazarlama departmanında yöneticiler, pazarlama müdürü, satış direktörü gibi yöneticiler de eğitimlerden ve danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilir.

Her işletme satış ve pazarlama alanında sektör trendlerini ve dünyadaki yenilikleri takip edebilmek ve bu yeniliklere yönelik işletmesini optimize etmek ister.  İşletmeniz ister küçük işletme olsun,  isterse de sektörünün devleri arasında yer alsın her zaman Actioncoach ile çalışabilirsiniz.

Actioncoach Turkey ile çalışmaya başladığınızda pazarlama ve satış, eğitim, iş ortağı, sırdaş ya da işletmenizi yönetirken çok önemli bir arkadaş kazanabilirsiniz.

Actioncoach Turkey İşletmelere Hangi Hizmetleri Veriyor?

Actioncoach Turkey işletmelere yönetim ve satış süreçlerinde büyük destek sunuyor. Dünyanın en büyük iş koçu ve yönetim koçu markasından şu hizmetleri alabilirsiniz;

Birebir Koçluk:  İşletmenizin kazançlarını arttırmak, yeni müşteriler bulmak,  daha verimli çalışmak ve yüksek performanslı bir ekibe sahip olmak için birebir hizmet alabilirsiniz.

Grup Koçluğu (Mentor Koçluk):  İşletmenizin geleceğini planlayabilme,  finansal okuryazarlık hakkında bilgi sahibi olma,  düzenli nakit akışı sağlama, yeni pazarlama teknikleri ve satış tekniklerini öğrenme, günlük çalışma planları oluşturabilme ve doğru ekibi kurabilme konusunda yardım alabilirsiniz.

Growth Club:  Bu program ile 100 üzerinde işletme sahibi ve profesyonelin çalıştığı işletmelerde ilerleyen 90 gün içinde hedefleri planlayabilir ve doğru planı oluşturarak orta vadede hedefler oluşturarak ulaşmayı başarabilirsiniz.

Actioncoach Turkey temelde sizlere işletme koçu ve yönetim koçu olarak hizmet veriyor. İşletmenizin faaliyetlerini daha profesyonel bir temele oturtmak ve özellikle daha verimli çalışan bir ekibe sahip olabilmek için Actioncoach profesyonelliğiyle tanışabilirsiniz.

Actioncoach Turkey İşletmenize Ne Kazandırır?

Acitoncoach Turkey işletmeniz için şu konularda sizlere yardımcı olabilir;

  • Profesyonel bir koçtan sürekli olarak destek alabilirsiniz.
  • İşletme başarınızı arttırırken aynı zamanda kendinizi keşfedebilirsiniz.
  • Çok uzun saatler çalışmanıza gerek kalmaz. Daha az çalışarak daha yüksek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.
  • Kendinize daha fazla boş zaman yaratabilirsiniz.
  • Dinamik bir koçluk hizmetini ödenebilir maliyetlerle alabilirsiniz.
  • İşletmenizin başarılı olabilmesi için denenmiş ve başarılı oluş 3500 üzerinde strateji ve taktiğe erişim sağlayabilirsiniz.

Acitoncoach Turkey hakkında bilgi almak ve çalışmaya başlamak için https://seldadogancan.com/hakkimda/actioncoach/  üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Dünyada İşletme Koçu Kavramının Mimarı: Actioncoach Turkey için yorumda bulun

    Dünyada İşletme Koçu Kavramının Mimarı: Actioncoach Turkey için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dünyada İşletme Koçu Kavramının Mimarı: Actioncoach Turkey için ilk yorumu yapabilirsin.