Kredi Kartı Ücreti Almayan Bankalar

Alışveriş yapmayı, yepyeni ürünler satın almayı, aldığımız bu ürünleri de kredi kartları sayesinde taksit taksit ödemeyi hangimiz sevmiyoruz ki? Ancak söz konusu ödeme günü geldiğinde, daha önce çokça yaptığımız alışveriş yüzünden pişman oluyor; kart borcumuzun yalnızca asgari miktarını ödediğimiz için karşılaştığımız ekstra faizler yüzünden yılın önemli bir bölümünü faiz ödeyerek geçirmek zorunda kalıyoruz.

Tüm bu ödemelerin üstüne bir de kredi kartlarının yıllık aidat kesintileri eklendiğinde bir daha kredi kartı almayacağımıza dair kendi kendimize sözler versek de maalesef ki bu sözümüzü bir türlü tutamıyoruz.

Kredi kartı alırken çoğumuz da bankanın aidat kesintisi yapıp yapmadığını araştırmadığımız için yıl sonunda yapılan bu kesintiler yüzünden şaşkınlığa uğruyoruz.

Bu yazımızda kısaca aidatsız kredi kartı veren bankalara yani kredi kartı ücreti almayan bankalara değinmek istedik.

İşte; merak edenler ve aidat ücreti ödemek istemeyenler için hazırladığımız kredi kartı ücreti almayan bankalar listemiz:

  • İşbankası Maximum Aidatsız Kart

Kredi kartı aidat kesintisi ödemek istemeyenlere özel olarak İş Bankası tarafından çıkarılan Maximum Aidatsız Kart; müşterilerini yıllık aidat kartı ödemek zorunda bırakmayarak, onların kalbini kazanmayı başarıyor.

Her türlü bireysel bankacılık hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabilmenize olanak tanıyan bu kart, müşterilerine nakit avans çekme ve çektiği avansı taksitli bir şekilde 12 aya varan vadelerle ödeme şansı da sunuyor.

Kısacası İşbankası Maximum Aidatsız Kart; müşterilerine birden çok özellik sunan ve son zamanlarda yoğun ilgi gören kredi kartları arasında bulunuyor.

  • Garanti Bankası Flexi Kart

Kredi kartı ücreti almayan bankalardan bir diğeri olan Garanti Bankası, Flexi kart ile müşterilerine taksitli alışveriş yapma, bu alışverişlerden bonus kazanma hakkı tanıyor.

Taksit erteleme özelliğine de sahip olan bu kartı kullanırken; taksitlerinizi bir sonraki aya devredebiliyorsunuz.

  • Akbank Axess Free

Free Bütçem servisi ile müşterilerine bütçelerini yakından takip edebilme şansı tanıyan Akbank Axess Free Kart; yıllık aidat ücreti almayan bankalar listemizin bir diğer üyesi!

  • HSBC Bank HSBC Concept

Taksit erteleme, ek taksit, Nakit Puan vb. pek çok özelliğe yani hizmete sahip olan HSBC Concept; kredi kartı aidatı ödemek istemeyenlerin yararlanabileceği bir kart olarak; müşterilerine pek çok avantaj sunuyor.

OdeaBank Bank’ O Card, Finans Bank Fix Card, ING Bank Pegasus Plus Kart, Yapı Kredi Bankası World Eko Kart; aidat kesintisinde bulunmayan diğer kredi kartlarından birkaçı!

Kredi kartı çıkarmak istediğiniz bankaya gittiğinizde buradaki banka görevlilerine aidat ödemek istemediğinizi belirttiğiniz takdirde size, şayet aidatsız kredi kartı çıkarma hizmetleri bulunuyorsa, aidatsız kredi kartı çıkarmalarını sağlayabilir; her yıl aidat kesintisi ödeme zorunluluğunuzdan kurtulabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Kredi Kartı Ücreti Almayan Bankalar için yorumda bulun

    Kredi Kartı Ücreti Almayan Bankalar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kredi Kartı Ücreti Almayan Bankalar için ilk yorumu yapabilirsin.