Fırsatları Değerlendirerek Nasıl Tasarruf Edebilirsiniz?

Modern dünyada hepimiz alışveriş yapmayı seviyor, ay sonunda paramızın çoğunu alışverişe harcadığımız için zaman zaman maddi açıdan sıkıntıya düşebiliyoruz. Yani ayağımızı yorganımıza göre uzatma felsefemiz; çoğu zaman sekteye uğruyor ve bütçemizi açan harcamalara yöneliyoruz.

Aslında bütçemizi sarsmadan yani maddi çıkmaza düşmeden de alışveriş yapabilme şansımız bulunuyor. Ancak çoğumuz bu fırsatlardan haberdar olmadığımız için maalesef ki ay sonunda sıkıntıya düşebiliyoruz.

Fırsatları değerlendirerek nasıl tasarruf edebilirsiniz? başlıklı bu yazımda bütçenizi ciddi anlamda rahatlatacak birtakım önerilerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

İşte, ayağınızı yorganınıza göre uzatmanıza yardımcı olacak tasarruf yöntemlerimiz:

  • Fırsat sitelerini sık sık ziyaret edin

Günümüzde internet ortamında yer alan pek çok fırsat sitesi, ürünleri oldukça ekonomik fiyatlara satın alabilmenize olanak tanıyor.

Üstelik fırsat sitelerinde yalnızca giyim ürünleri, elektronik cihazlar, teknolojik ürünler gibi ürüne yönelik hizmetler de yer almıyor.

Yabancı dil eğitiminden tutun da sinema bileti indirimine kadar pek çok alanda indirimlerden yararlanma şansınız da bulunuyor.

Hemen üye olmanızı önerdiğimiz fırsat sitelerine https://www.yakala.co/ adresini örnek olarak gösterebiliriz.

  • Kredi kartı kampanyalarından yararlanın

Alışveriş yaptıkça biriken bonuslarımızı şüphesiz ki hepimiz kullanıyor, kredi kartlarımızın taksit ve indirim avantajlarından her daim yararlanıyoruz.

Ancak büyük çoğunluğumuz yalnızca banka ve kredi kartı kampanyalarını tek bir adreste buluşturan sitelerin varlığından habersiz bir şekilde yaşıyoruz.

Banka ya da kredi kartınızla değerlendirebileceğiniz kredi kartı kampanyalarından anında haberdar olmak ve fırsatları kaçırmamak adına mutlaka kredi kartı kampanya sitelerini zaman zaman ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Banka ve kredi kartı kampanyalarını güncel olarak takip edebileceğiniz online sitelere ise https://kampanyabul.org adresini örnek verebiliriz.

  • Market ve gıda kampanyalarını takip edin!

Türk milleti olarak hangimiz, yemeye ve içmeye düşkün değiliz ki? Avrupa’nın aksine bütçemizin önemli bir bölümünü market ve gıda harcamalarına ayırdığımızı göz önünde bulunduracak olursak gıda kampanyalarını takip etmemiz, ciddi anlamda tasarruf etmememize yardımcı olabilir.

Market ve gıda kampanyaları başta olmak üzere, güzellik, bakım, makyaj, dekorasyon hatta konut projelerine dair kampanyaları http://www.alisverisrehberi.com/ adresinde bulabilirsiniz.

  • İndirim kuponlarını kullanma alışkanlığı kazanın

Damlaya damlaya göl olur, atasözümüzü misyon edinerek, Avrupa ülkelerinde uzun yıllardır kullanılan indirim kuponlarını bizlerle tanıştıran siteler, şimdilik pek fazla rağbet görmese de binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Kupon kodunu indirimin geçerli olduğu mağaza ve online alışveriş sitelerinde alışveriş yaparken girdiğinizde kredi kartınıza %70’e varan indirimler tanımlanıyor.

İndirim kodlarını bizlerle buluşturan sitelere https://www.kuponmanya.com adresini örnek olarak gösterebiliriz.

En İyi Fırsat Siteleri:

En fazla kullanıcı ve müşteri sayısına sahip olan indirim sitelerine de değinerek, yazımızı sonlandırmak istiyoruz.

İşte, Türkiye’nin en güvenilir ve en çok rağbet gören indirim ve fırsat siteleri:

  • Grupanya

Tatil, yemek, kurs, eğitim vb. pek çok kategoride yer alan indirimlerden yararlanabileceğiniz Grupanya; ülkemizin ilk fırsat siteleri arasında bulunuyor.

Son dereceli güvenilir olan yani gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz siteye https://www.grupanya.com linkini ziyaret ederek, ulaşabilirsiniz.

  • Batan Gemi

Günlük fırsat sitesi sloganıyla yıllardır müşterilerine günlük indirim fırsatları sunan adres, her gün farklı bir indirim fırsatını müşterilerine sunuyor.

Anne bebek, kişisel bakım, dekorasyon, elektronik cihazlar vb. pek çok kategorideki indirim fırsatları için https://www.batangemi.com/ linkini tıklayabilirsiniz.

  • FırsatBuFırsat

Sinema, tiyatro, tatil gibi sosyal aktivitelerinize yönelik fırsatlardan yararlanmanız için muhakkak takip etmenizi önerdiğimiz bu adres sayesinde daha aktif, hareketli ve eğlenceli bir yaşam sürebilirsiniz.

Fırsatların yanı sıra şehrinizdeki sosyal aktiviteleri https://www.firsatbufirsat.com adresinde bulabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

  1. Fırsatları Değerlendirerek Nasıl Tasarruf Edebilirsiniz? için yorumda bulun

    Fırsatları Değerlendirerek Nasıl Tasarruf Edebilirsiniz? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fırsatları Değerlendirerek Nasıl Tasarruf Edebilirsiniz? için ilk yorumu yapabilirsin.