Kredi Faiz Hesaplama Sistemi

Hayatımızda artık olmazsa olmaz olan krediler birçok ihtiyacımızı karşılamak için bankalardan belirli vade ve tutar karşılığında aldığımız bakiyedir. Ev alırken konut kredisi, araba alırken taşıt kredisi ve bireysel ihtiyaçlarımız için kullandığımız ihtiyaç kredisi gibi birçok kredi türü vardır. Hal böyle olunca ihtiyacımızı karşılamak için bankaya gitmeden çekeceğimiz kredi ile ilgili ön bilgilere ulaşmak isteriz. Almak istediğiniz tutara istediğiniz vade de ne kadar faiz işleyeceğini herkes bankaya gitmeden öğrenmek ister. Bunun içinde kredi hesaplama yapan bazı siteler mevcuttur. Bizde bu yazımızda size bu konuda faydalanabileceğiniz Finans.Vip sitesinden bahsedeceğiz.

Hangi Krediler ile İlgili Hesaplamalara Bankaya Gitmeden Ulaşabilirim?

Siteye girdiğinizde hesaplama bölümünde;

  • İhtiyaç kredisi hesaplama
  • Konut kredisi hesaplama
  • Taşıt kredisi hesaplama
  • Kobi kredisi hesaplama gibi dört kredi hesaplama aracı göreceksiniz.

Hesaplamalarınızın yanı sıra karşınıza birçok banka bilgileri çıktığı için kredi karşılaştırma da yapabilirsiniz.

Bu Site Bize Ne Gibi Hizmetler Sunuyor?

Öncelikle ekonomiyi yakından takip eden biriyseniz siteye girdiğinizde güncel altın, dolar ve Euro gibi para piyasalarının son durumlarını ana sayfada görebiliyorsunuz. Yine aynı şekilde borsa sekmesi altında borsanın güncel verilerinin takibini yapabilirsiniz.

Tüm Dünya’daki güncel kurlara ulaşabildiğiniz site, döviz kurlarını vermesinin yanı sıra, döviz hesaplama, döviz çevirme gibi işlemlerinizde de yardımcı olmaktadır. Ana sayfa da yer alan güncel ekonomi haberleriyle de ekonominin Dünya da ve Türkiye’deki son durumunu yakından takip edebiliyorsunuz.

Bankacılıkla ilgili birçok işlem konusunda da yönlendirme sağlayan site de para transfer işlemleri hakkında da bilgi alabiliyorsunuz. Kategoriler sekmesi altında açılan başlıkta altın, bankacılık, borsa, kredi kartları, döviz, finans, kredi notu, SGK gibi birçok işleme tek bir alanda ulaşabiliyorsunuz.

Örneğin; kredi kartları alanını açtığınızda kartlarla ilgili aklınıza takılan birçok soru için genel bir anlatım olduğunu göreceksiniz.

Hesaplamalar Güncel mi Yapılıyor ve Tüm Bankalar Hesaplamalarda Var mı?

Hesaplamalar güncel faiz oranlarına göre yapılmaktadır. Tutarı ve vadeyi siz belirtiyorsunuz. Türkiye’deki hemen hemen tüm bankaların faiz oranları, hesaplama bilgileri mevcut olup hesaplama yaptığınızda size hangi bankanın uygun olduğuna karar verip başvurunuzu o şekilde yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

  1. Kredi Faiz Hesaplama Sistemi için yorumda bulun

    Kredi Faiz Hesaplama Sistemi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kredi Faiz Hesaplama Sistemi için ilk yorumu yapabilirsin.